Sevgilim için nasıl giyinmem gerekir?

246

Pastel bir durumdaki renkler şeker kavanozundan çıkmış gibi gözüküyor ve bu sezondaki en sevmiş olduğumuz trend olarak öne çıktı. Tasarımcıların olduğu gibi siz de çiçek desenlerini de tercih ederek giyebilirsiniz. Hatırlatmamızda yarar var bu yıl kapalı yaka modelleri ve de çok cici kızlar moda bir durumda!

Uzun etek modelleri geçmiş olduğumuz sezondan bu yana en sevilenlerin arasında bulunuyor. Çılgın durumda bulunan renkleri kombin yapabilir, eteğinizi de bir kemer ile birleştirip elbise havası yakalamayı başarabilirsiniz. Kapalı yakalarınızı bir topuzla süslemenizde yarar var, zarif durumda bulunan boynunuzu açıkta bırakabilmek amacıyla ufak küpeler kullanabilirsiniz.

Özellikle de ince durumda bulunan bedeninizi kum saati vücut tipine yaklaştırma konusunda bir isteğiniz varsa dilediğiniz kadar karışık desenleri tercih etmenizde bir yarar var. Aksesuar konusunda ise sade olmalısınız. Vatkalı olan modelleri tercih ederek kullanabilirsiniz.

Peter Pan yaka modelleri ise özellikle vintage sevenlere bahar döneminde de harika kıyafet alternatifleri sunmuş olacak. Bu kış sezonu içerisinde de özellikle elbiseler üzerinde bu sevimli yakaları görmekteyiz.

Kalın dantel ile birlikte örgü kumaş modelleri kış mevsimi içerisinde tercih ederek giyebileceğiniz en şık ve en sıcak kumaşlar arasında yer alıyor.. Kazağınızı pasteller ile kombin yapabilir, genç ve de fazlasıyla asil bir görünüm elde etmeyi başarabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.