Eyeliner kullanmadan makyaj yapmak mümkün mü?

34

Makyajınızı eyeliner kullanmadan tamamlama konusunda isteğiniz varsa, kaşlarınızı belirgin bir hale getirmeniz gerekli. Kaşlarınızı belirgin bir hale getirmeniz asi görünmenizi engellemiş olur ve makyajın yerli yerinde durabilmesini sağlar.

Göz etrafınızda bir renk farklılığı bulunuyorsa, göz kapaklarınız ile birlikte göz çevrenizi eşit bir seviyede örtün. Doğru tonlara sahip bir bazla göz etrafınızı kamufle edecek olursanız, göz renginiz ile birlikte şekliniz ortaya çıkmış olur. Göz etrafınızla ilgili olarak düzenli bir şekilde fondöten de kullanmanız mümkündür.

Eyeliner sürme konusunda isteğiniz olmasa da renklerde kaçmanız anlamına gelmemekte. Nötr renklere sahip gölgeleri kullanabilir ve de gözlerinize derinlik katmanız da olanaklıdır. Bu söz konusu makyaj uygulaması sayesinde dramatik bakışlar elde etmeniz olanaklıdır. Öte yandan buğulu göz makyajında yer alan efektleri yakalamanız olanaklıdır.

Eyeliner kullanımı gerçekleştirmeden de bakışlarınız üzerinde o çarpıcılığı hissetme konusunda isteğiniz varsa göz altınıza incecik kalem çekebilirsiniz. Eyeliner ile alakalı bileşenlerden kurtulma konusunda isteğiniz varsa, gözlerinizi sürekli olarak gölgeli ya da kedi göz makyajı kullanarak harika göstermeniz olanaklıdır.

Eyeliner kullanmadan makyaj yapmanın bir başka yolu ise kirpikleri güçlendirmekten geçmektedir. Seksi bir durumda ve çok güçlü bir kadın gözlerini kirpikleri aracılığıyla ortaya koymuş olur. Uzun kirpikler ile herkes sürekli olarak güzel gözükebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.