Yaz mevsiminde yağmurlu havada nasıl giyinmek gerekir?

51

Kapalı havalar olduğu zaman kendimizi daha da kötü hissetmekte olduğumuz aslında bilimsel bir gerçek. Biraz neşelenebilmek amacıyla gardırobumuzu kurcalamakta yarar var.

Yağmurdan dolayı şıklığınızdan vazgeçmek mecburiyetinde değilsiniz, ne de olsa artık yaz mevsimi ve neşenizi hiç bir şekilde yitirmeyin! Artık yaz yağmurlarına hazırlıksız bir şekilde yakalanmak yok.

Jean şort ile alakalı keyfinizden vazgeçmenizi de, hastalanmanızı da hiç bir şekilde istememekteyiz. Bundan dolayı birkaç tane renkte penye hırkalar bulundurmanızda yarar var. Bunlar ise serin yazlık akşamları içerisinde de sizlere fazlasıyla yardımcı olabilecek.

Özellikle de şu dönemler her bir tarafta satışı gerçekleştirilen bol delikli eskitilmiş kazakları da çok rahat kombin yapabilirsiniz. İç kısmınızda daha ince bir tane sweatshirt veyahut bir gömlek bulunsun. Böylelikle hava tekrardan ısınmaya başladığı zaman hazırlıksız yakalanmamış olursunuz. Kısa not modelleri de serin yaz günleri için çok fazla yakışmakta.

Kısa etek modellerinin uçuşma ihtimaline de kesinlikle hazırlıklı olmak gerekiyor! Siyah rengin yanı sıra beyaz renk ve camel renklere sahip blazer ceket modelleriniz her mevsim gardırobunuz içerisinde hazır olsun.

Düz saç modelleriyle de saç güzelliğinizi riske atmamalısınız. Zira böyle havalar içerisinde çok basit bir şekilde elektriklenip bozulabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.