Ombre kirpik ne demek?

57

Yeni bir trend alarmı çalmaya başladı! ‘‘Ombre kirpik!’’ Bu sezondaki trend renkleri mor ile birlikte pembe renk artık kirpikler üzerinde. Saçlar ile birlikte tırnaklar ve de dudaklardan hemen sonra kirpikler üzerinde de ombre dokunuşları görmeye başlamış olduk! Mermaid ile alakalı trendin bir yansıması olarak öne çıkan bu trend tam olarak nasıl yapılabilir? Ombre renkler bulunan takma kirpikleri kullanmanın yanına bu söz konusu trendi basit bir şekilde kendi kirpiklerinize de uygulamanız olanaklı. Tma olarak nasıl mı? İşte ipuçlarıyla birlikte yapılması;

Malzemeleri

  • Siyah renge sahip bir maskara
  • Renkli bir tane maskara
  • Kulak çubuğu

Nasıl Yapılır?

İlk olarak kirpiklerinize kendinize ait siyah maskaranızı uygulayın ve sonrasında kesin bir şekilde kurumasını bekleyin. Öteki maskarayı uygulamaya başlamadan beklemeniz gerekiyor zira karışarak renkli bir durumdaki maskaranın rengini yitirmesine sebep olabilirsiniz.

Kurumasının hemen sonrasında talep ettiğiniz renkteki renkli maskarayı yalnızca kirpik uç kısımlarınıza sürün kuruduktan hemen sonra bir kat daha en uç noktasına yeniden renkli maskarayı uygulamaya başlayın. En sonuncu aşaması da kulak çubuğuyla birlikte iki rengin sınırı olarak öne çıkan bölge üzerinde bir kaç tane küçük dokunuşla renkleri birbirine yedirmelisiniz. İşte artık ombre kirpikler tamamen hazır bir durumda!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.