Hafta sonu için özel kombinler

24

Ten rengine sahip astarı bulunan dantel elbise modeli, sizleri fazlasıyla daha seksi göstermiş olacak. Cumartesi gecesiyle alakalı olarak çok harika bir alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Mevsim geçiş döneminin en zor tarafı ise, ne giyilecek olduğuna karar verilemiyor olmasıdır. Pazar gününde sıcaklık birkaç derece daha düşecek olduğundan, kazaklarınızı bir an önce hazır hale getirmeniz gerekiyor. Erkek arkadaşınızın mevcut durumdaki kazağının yanı sıra seksi ayakkabınız sayesinde fazlasıyla havalı görünebilirsiniz.

Hafta sonunda öğle saatlerine doğru arkadaşlarla kafe içerisinde geçirilmiş olan birkaç saat ve tüm haftanın yorgunluğunu atacak olduğunuz eğlenceli bir cumartesi gecesine hazırlık amacıyla çok keyifli bir zaman dilimi olmaktadır.

Rahat ve aynı zaman içerisinde çok daha şık olma konusunda isteğiniz varsa, renkli bir durumdaki yaz günlerini anımsatan çiçek deseni bulunan elbiselerle beraber aksesuarlar tercih etmeniz olanaklı. Bu hafta içerisinde vizyona yeni girmiş olan filmlerden bir tanesini seçin ve sevmekte olduklarınıza çok eğlenceli bir gün geçirmeye bakın. Kalın çerçeveler bulunan gözlükleriniz ile birlikte spor kesim bulunan ceketinizle, sinema üzerindeki başrol oyuncusundan daha şık olmanız olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.