Kadınlar en çok bu hataları yapıyor

14

Yatak üzerinde yapılmakta olan roller sevilebilir, lakin gerçek yaşamda fazlasıyla da itici olmakta. Sürekli olarak gözde ünlülerin özentileri benzerinde dolaşan kızlardan hiçbir tane erkek hoşlanmamaktadır. Bundan dolayı da kendiniz olmaktan hiç bir şekilde sapmamalısınız. Özenti olmanın yerine kendiniz olmalısınız. Bu aslında herkesin gözdesi olarak öne çıkmanızı sağlamış olacak.

Partnerinize fazlasıyla çok aşık olmanız mümkün, onun da size aynı biçimde. Lakin onla her saniyenizi beraber geçirmeyi talep etmeniz ilişkinizi çok fazla zedeler. Unutmamalısınız ki, aşk içerisinde özlem fazlasıyla önemli durumdadır.

Onun kıyafetinin yanı sıra yeme şekli ile birlikte konuşma tarzına ölçüsü haricinde karışmamanız gerekiyor. Bu onu fazlasıyla çok sıkar ve ayrıca üzer. Empati kurmalı ve bu söz konusu tartışmalarınızı da kısa zaman içinde yok edin.

Kötü kız gibi bir rol oynamayın. Hiç bir şekilde hedefinize bu absürt davranışlarla ulaşmanız mümkün olmaz. Ona sürekli olarak iyi ve de dürüst olmanızda yarar var. Aşk kapıları hızlı bir şekilde sonuna kadar açılmış olcak.

Onla bir ömür geçirme konusundaki fikir elbette ki harika. Gerçekleşmesini dilemekte olduğun en büyük hayallerden bir tanesi. Lakin bunu çok daha erken dile getirmiş olmanız onu kaçıracak olabilir. Bundan dolayı çok dikkatli olmanızda yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.