Bikiniyle harika görünme önerileri

49

Denizin içinden çıktıktan hemen sonra saçlarınızın mükemmel görünmesine, çok fazla yanmış burun uç kısmına ya da dikkatleri çeken çok seksi bir plaj tarzı yaratmaya aslında tek bir çözüm bulunuyor: Hasır şapka modelleri! Yüz şeklinize uyacak birkaç tane model almayı hiç bir şekilde unutmamalısınız.

Göğüsler üzerinde az da olsa destek yaratma fikrine tam olarak ne dersiniz? Suya dayanıklı durumdaki ilk yardım bantlarını göğsünüzün alt kısmından bikininin saklayacak olduğu en uç noktaya kadar yapıştırmalısınız. Koltuk altına çok daha yakın bir gölgeden çatal noktası üzerine kadar da aynı şeyi denemenizde bir yarar var. Bir göğüsle ilgili olarak yan yana ve de birbirlerinin üst kısmına gelecek biçimde 3 tane bant şeridi kullanmalısınız, çok daha sağlam durumda olacaktır. Bu söz konusu taktiği de podyumlar üzerinden öğrendik.

Özellikle de denize girme konusunda bir düşünceniz varsa epilasyon ya da depilasyon ile alakalı işlerinizi bir gün önceden halletmeniz gerekli. Yanmakta olan bir deri güzelliğiniz yönünden çokta iyi bir durum değildir. Üstüne üstlük açık gözenekler sivilcenin meydana gelmesine neden olur. Eğerki çok ani bir deniz daveti almışsanız tıraş olmanın yerine tüy dökücü spreyleri tercih etmelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.