Göbek hangi elbiselerle saklanabilir?

48

Göbeğinizi saklama konusunda çok fazla zorlanıyor ve tam olarak ne giyerseniz giyin, çok büyük bir göbekle dolaşmak mecburiyetinde kalıyorsanız doğru kıyafet seçimiyle alakalı bilmeniz gerekli olanlar var anlamına gelmektedir!

Eğer ki göbeğiniz varsa yapmanız gerekli olan şey dikkati göbeğinizden uzaklaştırıp, göğüsler veyahut bacaklara yöneltmektir. Bununla ilgili olarak boynunuza çok daha gösterişli bir tane kolye veyahut eşarp takabilir, mini etek giyip bacaklarınızı çok daha ön planda tutmayı sağlayabilirsiniz.

Dar paçası bulunan pantolonlar da tam size göredir. Ön kısmı düz, yan kısımlarında veyahut arka kısmında fermuar bulunan modelleri giymenizde yarar var. Kot pantolon seçimi yaparken de yüksek belli modelleri tercih ederek almalısınız.
Ön taraftan büzgülü elbise modelleri de sizin açınızdan çok ideal bir seçim olabilir. Eğer ki kollarınız kalın bir durumdaysa, yarım veyahut uzun kollu modelleri seçmenizi önermekteyiz. V yakaya sahip elbiseler de sizin açınızdan çok daha doğru bir seçimdir. Anvelop elbise modelleri de belinizi olduğundan çok daha ince gösterir.

İki parçalı bir şekilde giyinmek sizin açınızdan çok daha uygundur. Etek üstüne giyinmiş olduğunuz bir bluz sizi elbiseden daha da zayıf göstermiş olur. Polyester ya da likralı kumaş elbise modellerinden uzak durmanız gerekiyor; Zira bunlar hatlarınızı çok daha fazla belli eder ve göbeğinizi gizlemeye hiç bir şekilde yardımcı olmaz.

Etek seçimi konusunda dar ve düz inen modelleri seçim yaparsanız dikkat aşağı kısmınıza doğru çekilmiş olur. Böylelikle göbeğinizle hiç bir kimse ilgilenmemiş olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.