Son dönemlerdeki en demode trendler

47

Eski zamanlarda popüler durumda bulunan ancak şu dönemlerde herkes tarafından uygulanmaya başlanınca bir cazibesi bulunmayan trendleri sizlere özel olarak derledik.

Son dönemler içerisinde Cara Delevingne aracılığıyla popüler hale gelen kalın kaş modası şu dönemlere bile halen etkisini devam ettirmekte lakin artık eski dönemlerdeki kadar değişik gelmemekte insanlara..

Son dönemler içerisinde kadınların erkek tarzına yakınlaştığını göstermeye başlayan trendlerden bir tanesi de papyon ile birlikte kravat olarak öne çıkıyor. Aslında bir dönem popüleritesini korumaya başlasa bile bundan böyle çok cazip gelmiyor.

Bir başka etkisini yitirmiş olan trend de blazer ceket modelleri olarak öne çıkıyor. Şu zamanlarda bu bot kombinini halen geçerli bulunsa dahi ilk çıkmış olduğu dönemlerde daha da farklı cazibesi bulunsa da bundan böyle pek çok kişi postal botlardan vazgeçerek başka modellere yönelmiş bir vaziyette

Kravat ile birlikte papyon benzerindeki kadınların erkek modellerine yaklaşmaya başlamasının bir başka göstergesi olarak öne çıkan oxford ayakkbıları da bundan böyle eskiden olduğu kadar popüler durumda değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.