Nasıl güçlü bir kadın olunabilir?

39

Yaşanmış olan zor günler içerisinde her defasında tekrardan ayağa kalkmasını başaran kadın güçlü kadın olarak öne çıkıyor! Her bir kadının kişiliği ya da kendini bulması konusunda yaşadıklarının da payı bulunmaktadır. Zor tecrübelerin yanı sıra yaşamın zorlukları hayatımızı çok daha fazla şekillendiriyor aslına bakılırsa..

Kadınlardan bazılarında da bu durum biraz daha değişiktir. Yaşamış oldukları pek çok kötü şeye karşın her defasında ayağa kalkmak amacıyla çaba göstermekte olan kadınlara aittir bu kutsal kelime aslına bakılırsa..

Güçlü durumda bulunan kadınlar etraflarında tam olarak ne olup bitmekte olduğunuz, nelerin konuşulmakta olduğunu, ne yaşanmakta olduğunu, olayların mevcut durumdaki zorluk derecesini ve önemlilikle alakalı dereceyi bilmektir güçlü olabilmek! Bir ortam içerisinde yalan ile birlikte doğrunun da farkına varabilmektedir güçlü kadın. Tek bir kötü tarafı da bu durumun karşısında bulunan kişinin asıl niyetinin farkında bulunduklarından dolayı bazı zamanlarda bu durum biraz hayal kırıklığına uğratabiliyor.. Aslında ne olur ise olsun sürekli olarak yaşamlarında kalıcı insanlar yer edinebiliyor.

Güçlü durumda bulunan kadınlar karşısında bulunan kişinin üstünden prim yapmanın yerine kendi benlikleri ile kendi değerlerini kendileri göstermiş olurlar. Karşısında bulunan kişinin görüşelerine bakılırsa benliklerinden ödün vermenin yerine sonucu her ne olur ise olsun kendileri gibi davranmaktadırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.