Ceket elbise kombinleri

56

Giyim konusunda öyle bir kombin parçası düşünmelisiniz ki, sizleri hem çok şık göstersin, hem çok rahat bir durumda olsun , hem ise trend durumda olsun. Aslında ceket elbise modelleri bu kadar kullanışlı ve çok mükemmel kombin parçaları arasında yer alıyor. Her bir kadının dolabı içerisinde olmaz ise olmaz giyim parçalarının arasında yer almakta bulunan ceket elbiseler 2020 sezonu içerisinde de tekrar kombin trendlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Son dönemdeki yükselen trendlerinin arasında kendisine yer bulan ceket elbise modelleri tek bir parça olmalarından dolayı da çok fazla beğeniliyor.. Hem gece olduğuna hem ise gündüz olduğundaki kombinlerde rahatlıkla kullanılmakta olan ceket elbise modelleri tam olarak nasıl kombin edilebilir?

Çok şık ve gösterişli durumdaki blazer ceketiniz dizlerinize kadar uzanmaktaysa, düğme ile alakalı detayları göğüs kafesiniz harika bir biçimde sarmaktaysa, bel bölgesi belinizin üzerine tam oturmaktaysa sizi bulunduğunuz ortam üzerinde şık gösterecek farklı bir nedene ihtiyacınız bulunmamaktadır. Harika görünmek için hazır olmalısınız.

Minik bir bir göğüs dekoltesi bulunan blazer ceket, iç kısmına jile astarın yanı sıra zıbın ve çıtçıtlı badi giymeniz mümkündür. Üst bölümü dantelli bir durumda olursa daha şık olacaktır. Blazer ceketin iç kısmına dolgulu sütyen giymenin yerine ince dokulu dantelli sütyen (bralet tarzındakiler) kullanmanız da mümkündür..

Gece katılacak olduğunuz özel davetler esnasında stiletto ayakkabılar kullanmanız da ceket elbise modelini en şık gösterebilen etkenler arasında ilk sırada bulunmaktadır. Nude ya da vizon renk tonlarına sahip stiletto ayakkabı modeli ceket elbiselerle çok daha harika durmakta ve her bir renk ceket elbiseyle kullanılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.