Evde söz kıyafetleri

514

Söz kesimleri esnasında abartı bulunmayan ve çok şık tasarımların arasında kesin bir şekilde askılı elbise modelleri yer alıyor. Söz elbisesi seçimi yaparken mevsim ile birlikte vücut tipinin yanı sıra partnerinin kıyafeti ve sezonun trend modellerini göz önünde bulundurmak gerekli ve böyle tercihler yapmanız büyük bir önem arz etmektedir..

Armut vücut tipine sahip durumdaysanız evde gerçekleştirilecek bir sözle ilgili askılı a kesim elbise modellerinden bir seçimler yapmanız mümkündür. Naif bir durumda ve çok romantik söz kıyafetleri sevmekteyseniz bebe mavisi elbise modelleri aslında tam da sizlere göre. Kullanacak olduğunuz elbise modeli üzerinde tüy detayları da tercih etmeniz mümkün. Omuz kısmı açık elbise modellerinin yanı sıra yaka ile birlikte etek bölümündeki tül detaylarıyla bir de şık bir topuz yaparsanız gecenin büyüleyici durumdaki kombini sizle beraber olacaktır.

Mavi renkli elbise modelleri söz merasimleri içerisinde çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Ev içerisinde söz merasimiyle alakalı abiye şeklinde en fazla tercih edilmekte olan renk şeklinde öne çıkan klasik mavi elbiseler ceketli modelleri de kullanmayı tercih edebilirler. İri göğüslere sahip gelin adayları v yakalı göğüs dekoltesi bulunan elbiselerle çok daha daha naif gözükebilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.