Pudra elbise için şal önerisi

41

Pudra geçmiş dönemlerde de günümüz içerisinde de sık bir şekilde kullanımı gerçekleştirilen kombinlerin arasında yer alıyor. Modası hiç bir şekilde geçmemekte olan kombinler arasında bulunan pudra elbiseler uygun bir durumdaki şal modelleriyle kombin yapıldığında zaman daha da harika bir görünüm yakalanıyor.

Pembe rengin mevcut durumdaki sertliğinin yumuşatılmış olduğu pudra elbise modelleri, bu zamanlarda her bir kesimden kullanıcı buluyor. Her bir yaşta ve her bir ortamda kullanılmakta olan pembe elbiseye şal belirleme esnasında dikkat etmeniz gerekli olan noktalar bulunmaktadır.

Pudra elbise için şal belirleme esnasında ten renginizi hesaba katıp pudrayla uyumlu renkler kapsamında kombinler yapmanız olanaklıdır. Bordo renkle birlikte tonlarındaki şal kullanımı gerçekleştirerek çok daha göz alıcı ve çok daha cool kombinler yapmanız olanaklıdır. Katılacak olduğunuz mekan ile birlikte kullanacak olduğunuz elbisenin modeli dokusuna bakılarak şal seçimleri yapmanızda yarar var.

Açık hava ya da yaz kombinleriyle alakalı açık renkler kullanabilecek olduğunuz gibi koyu renkler bulunan şal seçimi de yapabilirsiniz. Elbette ki ten renginiz buna müsaade edecek olursa. Aslına bakılırsa herkes tam olarak hangi rengin kendisini çok daha güzel göstermekte olduğunu, tam olarak hangi rengin ten rengini boğacak olduğunu da bilir. Bunun kapsamında pudrayla uyumlu renklere sahip şal seçimi yaparken ilk kriteriniz ten renginizle uyum yakalayabilmesidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.