Yeşil elbise kombinleri

370

Yeşil elbise modelleri her mevsim kullanılmakta olan elbiseler şeklinde karşımıza çıkıyor. Yeşil renkli elbiseyi düğünlerin yanı sıra nişan ile birlikte özel yemek, parti, doğum günü, kına gecesi, günlük kombin ve ofis kombini gibi her türden ortamda rahat bir şekile kullanabilirsiniz.

Yeni sezondaki modellerin arasında desenli bir durumdaki modellerin yanı sıra çiçekli ile birlikte geometrik şekilli ve de sade renklerde yeşil elbise modelleri bulunuyor. Yeşil renk aslında fazla renk tonu bulunan bir renk olarak öne çıkmaktadır. Zümrüt yeşilinin yanı sıra yağ yeşili ile birlikte koyu yeşil ve haki yeşili benzerindeki renk tonları bulunuyor.

Zamansız bir durumdaki renklerin arasında bulunan yeşille harika elbise kombinleri konusunda yeşil renkle uyumlu renkleri bilmek gereklidir.

Haki yeşili elbise modelleri ise en fazla kullanımı gerçekleştirilen elbise renklerinin arasında yer alıyor. Her bir yaş ile birlikte her bir kesimden beğeni almış olan haki elbise modelleriyle daha doğru ve de şık kombinler yapabilmek amacıyla hakiyle uyan renkleri bilmek ve bu söz konusu renkleri doğru bir oranda kullanmak gereklidir.

Yeşille uyumlu renkler arasında bulunan siyah ile birlikte krem, kahverengi, ekru, beyaz, pudra, somon, lame, sarı ve dore gibi renkler nerdeyse yeşilin her bir tonuyla kullanılabilmektedir.

Yeşil elbise ayakkabı kombini konusunda hatasız ve de çabasız şıklıkla ilgili yeşilin her bir tonuyla uyumlu durumda bulunan siyah ayakkabı kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Nude renk ile birlikte pudra ve de gri rengi de yeşilin her bir tonuyla çok rahat bir şekilde kullanılabilecek ayakkabı renklerinin arasında yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.