Gri elbise kombinleri

80

Gri elbise kombinleriyle birlikte çok daha şık kombinlerin yanı sıra çok daha rahat kombin ve çok daha cool kombinler gerçekleştirebilirsiniz. Gri elbise modelleriyle hanımlar çok daha şık olurken de çok özel gün kullanım şıklığıyla eğlencenin kapısını açmış oluyor.

Gri elbise kullanımı gerçekleştirmeden hemen önce tarzınızı iyi bir şekilde belirlemeli ve bu şekilde seçimler gerçekleştirmelisiniz. Elbise modelinin yanı sıra elbise üzerindeki işçilik, elbisenin yeni sezondaki bir ürün olup olmadığı dikkate alınması gerekli olan etkenlerin arasında kendisine yer bulmaktadır.

Gri elbise aslına bakılırsa kombini en basit durumda bulunan elbise modelinin arasında yer alıyor. Gri elbise modellerini katılacak olduğunuz mekana göre kombin yapmanız gereklidir. Özel gün ile birlikte gece konusunda kullanacak olduğunuz gri abiye elbise modelini en basit ve şık bir biçimde kombin etme konusunda isteğiniz varsa pembenin yanı sıra pudra ile birlikte mavi ve yeşil gibi yumuşak renkler kullanarak kombin yapabilecek olduğunuz gibi mor rengin yanı sıra kırmızı ile birlikte lacivert ve turuncu gibi herkesin akıllarında kalan ve canlı renkler kullanarakta kombin yapabilirsiniz.

Günlük kombinler içerisinde de dilemekte olduğunuz renklerle kombin yapabilirsiniz. Elbette bu söz konusu renkler griyle uyumlu renkler kapsamında bulunmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.