Elbise üstüne kazak kombinleri

97

Elbisenin üstüne kazak kombinleri kış modasının olmaz ise olmaz kombinlerin arasında yer alıyor. Mini elbisenin yanı sıra midi elbise ile birlikte uzun elbise modellerinin üstüne kazak giyip çok şık kombinler yapmanız mümkündür. Elbise kazak kombini yapma esnasında kombini deri montun yanı sıra deri ceket kullanmayı tercih edebilir üstüne üstlük bu kombinler üzerinde bot ile birlikte çizme ve de şapka kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Kış modası içerisinde sokak modasını çok daha ön plana çıkartmakta olan giyim tarzlarından bir tanesi de elbisenin üstüne kazak giymektir. Topuklu ayakkabıların yanı sıra spor ayakkabı ile birlikte çizme ya da botlarla kombin yapabileceğiniz elbise kazak kombini sayesinde casual bir kombin oluşturabilmeniz dahi olanaklı.

Desenli elbise modellerinin üstüne çok kolay ve sade bir kazak giymeniz tamamen yeterli olabilecektir. Uzun elbise modellerinin üstüne de uzun salaş kazak modeliyle birlikte bilek boy bot modeli kullanmanız mümkündür.
Uzun spor elbisenin üstüne salaş sweat kullanıp çok daha rahat günlük kombinler gerçekleştirmeniz olanaklıdır.

Elbise kazak kombinleri yapılma esnasında kombin tarzına çok daha uyan bir ayakkabı seçimi yapmalısınız. Günlük bir gezinti yapabilmek amacıyla spor elbise kombini gerçekleştirip elbisenin üstüne sweat kombine etmiş durumdaysanız bu kombin üzerinde en doğru ayakkabı konusundaki karar spor ayakkabı ya da spor bot modelleri şeklinde karşımıza çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.