Lila elbise kombinleri

354

Son dönemler içerisinde lila elbise kombini ünlü durumda bulunan modacıların elbise koleksiyonu içerisine girmeyi başarmış gözükmekte. İlkbahar – yaz kombinleri ile birlikte sonbahar – kış kombinleri üzerinde bulunan lila rengiyle uyumlu renkler tam olarak nelerdir?

Lila elbise modelini özel gün ve geceler esnasında kullanabilecek olduğunuz gibi günlük elbise kombinleri konusunda da tercih ederek kullanabilirsiniz. Günlük kombinler içerisinde rahat elbise modelleriyle beraber spor ayakkabı modelleri kombini gerçekleştirebilirsiniz.

Modacıların defileleri esnasında çok sık bir şekilde yer vermiş olduğu lila rengi elbiselerle soft ve de naif elbise kombini gerçekleştirebilirsiniz. Lila renginin açık tonları ve koyu tonları yer almaktadır. Sizler de ten renginize çok daha fazla uyan lila rengini seçip çok şık elbise kombinleri gerçekleştirebilirsiniz.

Lila elbiselerde ayakkabı kombini için kullanacak olduğunuz ayakkabı renkleri de genel olarak soft renklerden tercih edilerek kullanılmalıdır. Beyaz rengin yanı sıra ten rengi ile birlikte somon, krem, mürdüm rengi, mo ve nude benzerindeki renkleri ayakkabı şeklinde kullanmanızda yarar var.

Lila elbiseyle ton sür ton kombini de çok sık bir şekilde tercih edilerek kullanılıyor. Lilanın tonu olarak öne çıkan mor ile birlikte mürdüm ve de lilanın bir iki renk tonunun üst ya da alt renk tonlarını kullanıp kombin yapmanız da mümkündür..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.