Yazlık kıyafet kombinleri

57

Yazlık kıyafet modellerinin arasında kısa elbise modellerinin yanı sıra tulum modelleri ile birlikte pantolon modelleri, etek modelleri, şort modelleri, uzun elbise modelleri, bluz modelleri ve ev tişörtler yer almaktadır. Yazlık kıyafetleri kıllanarak pratik bir biçimde cool olmak için ne dersiniz?

Yaz mevsiminin kombin renkleri şeklinde karşımıza beyaz rengin yanı sıra toz pembe ile birlikte pudra, sarı ve krem gibi açık renkler çıkıyor. Beyazla yapabilecek olduğunuz bir kombin önerimiz bulunuyor. Beyaz şifon ya da keten gömlek, slim fit modelindeki beyaz renkli bir kot pantolon, dilemekte olduğunuz renge sahip bir kemer ile birlikte çanta ve de stiletto ayakkabı sayesinde şıklığı yakalamaya tam olarak ne diyeceksiniz?

Yaz kombinleri aslında çok daha rahat kombinler olarak öne çıkmaktadır. Bol kıyafetler sayesinde sıcak daha da az hissedilmektedir. Bundan dolayı da yaz günleri içerisinde bol paça pantolon kombinleri çok daha sık kullanılıyor. Ayrıca bir de bu pantolonlar tiril tiril kumaşlardan olacak olursa çok daha güzel ve çok daha rahat olacaktır. Bol paça pantolon modellerini yaz kombini içerisinde kullanacaksanız gösterişli bir durumdaki aksesuarların yanı sıra renkli ve de pantolonla uyum sağlayan tişörtler ile birlikte spor ayakkabılarıyla kombin yaparak çok daha rahat ve çok daha naif gözükebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.