Saks mavisi elbise kombinleri

58

Saks mavisi elbise modelleriyle her bir ortam içerisinde şıklığı yakalayabilmeniz amacıyla en iyi fikirlerimizle sizlerin karşısındayız. Saks mavisi rengindeki elbiseler göz alan kombinlerin tek adresidir. Fakat doğru bir durumdaki renkler doğru bir oranda kullanılmadığında sonucu aslında çok büyük bir facia şeklinde kombinler olarak ortaya çıkıyor. Burda kombinden kastımız da tepeden tırnağa dek adeta bir bütünlük arz etmekte olan kombinlerdir.

Saks mavisi elbise kombinleri üzerinde saksla uyum sağlayan renkleri çok iyi bilmek ve de buna benzer tercihler gerçekleştirmek gereklidir.

Krem ile birlikte krem renginin tonları saks mavisiyle çok rahat bir şekilde kombin yapılabilir. Bu söz konusu renkler arasında bulunan beyazın yanı sıra siyah ile birlikte krem ve bej benzerindeki renklerle ikili kombin gerçekleştirilebilir. Fakat kırmızı ile birlikte yeşil gibi renkler kullanılarak kombin yapıldığı gibi üçüncü bir renkle kombin yumuşatılması yapılabilir. Çünkü kırmızı ile birlikte yeşil çok keskin bir renk olduğundan dolayı fazlasıyla cırt durumda bulunabilir. Elbette ki burda kırmızı gibi rengin oranı da çok daha önemlidir.

Saks elbise kombinleri konusunda çok canlı renklerde fular ile birlikte takı benzerindeki ufak parçalarla eşleştirilecek olursa üçüncü renge daha da çok gerek bulunmuyor. Fakat ceket ile birlikte şal benzerindeki çok önemli parçalarda yer alacak olursa üçüncü bir rengi daha kullanmanız gereklidir. Misal olarak, saks elbise modeli kırmızı renkli ceket kombini konusunda krem rengi ayakkabının yanı sıra şal kullanımı gerçekleştirilebilir. Eğer ki bu kıyafet bir tesettür kombiniyse krem şal da şıklığınızı arttırmış olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.