Mürdüm abiye kombinleri

161

Mürdüm abiye modelleri aslında özel günlerle birlikte gecelerin olmaz ise olmaz kombinlerinin arasında yer alıyor. Her bir yaştan kullanıcının kullanmakta olduğu mürdüm rengindeki abiye modelleri düğünlerin yanı sıra nişan ile birlikte balo ve de kokteyllerin olmaz ise olmaz gece kıyafetlerinin arasında kendisine yer bulmuş durumdadır.

Mürdüm rengindeki abiye modelleriyle çok soft kombinler yapabilecek olduğunuz gibi çok sert ve de çarpıcı kombinler de gerçekleştirebilirsiniz. Mürdüm rengiyle uyumlu durumda bulunan renkler doğru seviyelerde kullanıldığında sürekli olarak göz alıcı bir şıklık sizle olabilecektir. Mürdüm abiye kombini konusunda en fazla kullanılmakta olan renk gri renktir. Mürdüm rengindeki abiye, gümüş çanta modelinin yanı sıra gümüş ayakkabı modelleriyle tamamen harika kombinler gerçekleştirebilirsiniz.

Mürdüm rengine sahip abiyeye açık havada kullanmayı planlıyorsanız ten renginin yanı sıra krem ile birlikte bej rengi, pudra rengi, gri renk ve de siyah gibi renkleri mürdüm renkli abiye ayakkabının yanı sıra çanta ve de şal kombininde kullanmanız olanaklıdır.

Mürdüm abiye kombini yaparken en önemli detay ise kesinlikle ayakkabı modeli olarak öne çıkmaktadır. Salon kullanımları esnasında gri rengin yanı sıra ten rengi ile birlikte siyah ve dore ayakkabı kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. İşlemeli abiye ile birlikte taşlı abiye modelleri üzerinde de işleme rengi kapsamında ayakkabılar kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.