Tarçın rengi elbise kombinleri

104

Özellikle de sonbahar mevsiminde çok daha gözde bir duruma gelen tarçın rengi elbise modelleri dört bir mevsim de kullanılabilir bir durumda aslında. Tarçın rengine sahip elbise modeli her bir ortam içerisinde çok rahat kullanılabilecek kombinler arasında kendisine yer alıyor.

Yeni sezondaki en moda renkler arasında yer alan tarçın rengi elbise aksesuarların yanı sıra ayakkabı ve de çanta kombinleri sayesinde şıklığınızı daha da arttırmanız mümkün. Eylül ve ekim ayı olduğu zaman dolaplardan çıkmaya başlayan tarçın rengi elbise modelleri nasıl kombin yapılır hep beraber görelim.

Ekru benzerindeki renkleri tarçın renkli elbise modelleriyle kombin yaparak şıklığınızı çok daha üst seviyelere taşımanız olanaklı. Kontrast uyumuyla alakalı kurallardan faydalanarak çok şık kombinler yapabilmek amacıyla ayakkabının yanı sıra çanta ve de aksesuar uyumuna dikkat etmeniz gereklidir.

Tarçın renkli elbise modelleri sonbahar veyahut kış ayları içerisinde kullanılacak ise siyah ya da taba renginde bir ayakkabı, çizme ya da bot kullanmak en doğru seçim olarak karşınıza çıkacaktır. Bu söz konusu kombin üzerinde komple bütünlükle ilgili olarak ayakkabı ve de çantayı aynı tonlarda kullanabilecek olduğunuz gibi zıt renk uyumu şeklindeki kural kapsamında da kullanmanız mümkün. Veyahut beyaz ile birlikte bej ve de ekru benzerindeki renklerden birini kullanıp kombine ışıltı katmanız da mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.