Siyah dantel elbise kombinleri

180

Siyah elbise modelleri herkes tarafından çok fazla kullanılan elbiseler olarak öne çıkıyor. Siyah dantelli elbise modelleri de bu şekildedir. Siyah elbise kombini yapma esnasında şık olmak amacıyla biraz dikkat yeterli bir durumda bulunacaktır. Gece elbiseleriyle günlük elbiseler tam olarak nasıl değişik konsepte sahip durumdaysa siyah dantelli elbise modelleri de tarza göre detaylandırılabilir.

Dantelli elbise modeli denildiği zaman akla ilk önce klasik elbise modelleri gelmektedir. Fakat dantel konumunun yanı sıra elbise modeliyle bazı durumlarda spor kombin, bazı durumlarda günlük kombin, bazı durumlarda özel gün ve ayrıca gece kombini yapmanız olanaklıdır. Bütün bunları yapma esnasında da giyim konusunda renk uyumu kuralları kapsamında zıt renk uyumundan yararlanabilmek olanaklıdır.

Siyah elbise aslında özel bir gece esnasında kullanılacak ise topuklu ayakkabı kullanılarak kombin yapılıp çok şık ve de naif bir görünüm elde edilmesi olanaklıdır. Burda dikkat edecek olduğunuz tek bir nokta ise kullanacak olduğunuz aksesuarı( çantanın yanı sıra mont ile birlikte ayakkabı, şapka, fular, cüzdan ya da şal gibi) özel gün ya da günlük elbiseye bakılarak tercih etmek olacaktır. Bu ufak detay ise kombini doğru bir şekilde tamamlayabilmek ve şıklığınızı arttırabilmek amacıyla en önemli etken olarak öne çıkmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.