Haki yeşiline uyumlu renkler

471

Haki yeşili rengindeki kombinler nerdeyse her sezon koleksiyonları üzerinde yer verilmekte olan renklerin arasında kendisine yer bulmuş durumdadır. Giyim konusundaki renk uyumu haki yeşili rengindeki kombinler konusunda da geçirli durumdadır. Rahat bir durumda olmasının yanı sıra şık ve de gözleri alan kombinler yapabilmek amacıyla renk uyumuna kesinlikle dikkat etmeniz gereklidir. Renkle ilgili uyum kullanıcısının zevkininin yanı sıra tarzını da yansıtmaktadır.

Haki yeşili aslına bakılırsa yeşilin en asil bir durumdaki ve en soft renk tonu olarak öne çıkmaktadır. Haki yeşili rengi eğerki doğru renkler kullanılarak ve kaliteli kumaşlar kullanılarak kombin yapılırsa çok daha gösterişli kombinler ortaya çıkıyor.

Haki yeşiliyle uyumlu durumda bulunan renklerin arasında birinci sırada krem rengi geliyor. Haki yeşili rengiyle krem renginin uyumu sayesinde bütünlük arz etmekte olan kombinler ortaya çıkartmanız mümkündür. Haki yeşiliyle uyumlu renklerin arasında joker niteliğinde bulunan bir başka renk ise renk olarak öne çıkmaktadır. Özellikle de haki yeşili rengi kullanılarak gerçekleştirilen özel gece kombinleri konusunda haki yeşili rengi ile siyah renk uyumundan faydalanmalısınız.

Giyim konusunda renk uyumu kullanımı gerçekleştirilecek mekana göre de çok büyük bir önem arz etmektedir. Özel davetler içerisinde haki yeşili rengiyle bej renginin yanı sıra siyah renk ile birlikte kahverengi ve vizon rengiyle kiremit rengi benzerindeki çok daha asil renk tonlamaları yapılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.