Pembe elbisenin altına ayakkabı önerisi

159

Pembe rengi aslına yediden yetmişe kadar her bir kadının sevmiş olduğu renkler arasında yer alıyor. Bunun kapsamında kombinler içerisinde kesinlikle pembe tonu kullanılmaktadır. Şu zamanlarda artık pek çok moda markası koleksiyonları üzerinde pembe rengine yer vermiş durumdadır.

Pembe renk aslında özellikle de genç kadınlar tarafından tercih edilmekte gibi görünüyor olsa bile her yaştaki kadın çok rahat bir şekilde kullanabilir. Çünkü pembenin pek çok değişik tonu bulunmaktadır.

Şık bir durumda ve gösterişli kombin yapabilmek amacıyla giyim konusunda renk uyumuna da dikkat edilmesi gerekli olduğunu nerdeyse herkes çok iyi bir şekilde bilmekte. Elbise kombinleri konusunda bütünlüğü sağlayabilmek amacıyla da elbise ve ayakkabı uyumunu yakalayabilmek esas olan konudur.

Pembe elbisenin altına nasıl ayakkabı giymem gerekli diyecek olursanız burda size tavsiyemiz elbise modeline göre ayakkabı seçimleri gerçekleştirmeniz gerekli olacaktır. Spor elbise modelinin altına spor ayakkabısının yanı sıra yarım topuk sandalet modelleri ile birlikte spor tarzdaki babet ayakkabı modelleri ve spor bilek boy bot modellerinden kullanabilirsiniz. Uzun elbise modellerini çok fazla sevmekteyseniz stiletto ile birlikte düztaban sandalet modellerinin fazlasıyla şık duracak olduğunu da söylememizde yarar var.

Pembe rengin pudradan tutun da fuşyaya kadar uzanmakta ola çok geniş bir renk tonu yelpazesi bulunmaktadır. Bundan dolayı da kesin bir biçimde şu renk olur diyememekteyiz. Pembe renkli elbise kombini yapma esnasında ayakkabı renk tonuna çok fazla dikkat etmeniz gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.