Deri etek nasıl kombin yapılır?

106

Mevsimin sonbahar mevsimine geçmesiyle beraber deri etek modelleri de kendisini göstermeye başlıyor. Deri etek modelleri de bundan böyle sonbahar – kış etek modellerinin olmaz ise olmaz parçalarının arasında kendisine yer bulmuş durumda.

Deri etek modelinin seçimini yapmadan önce vücut yapınızı çok iyi bir şekilde bilmeniz ve buna benzer seçimler gerçekleştirmelisiniz. Son dönemler içerisinde moda defileleri konusunda yüksek bel deri etek modellerinin öne çıkmış olduğunu da görüyoruz.

2019 senesinin deri etek renklerinin arasında siyah renk başı çıkıyor. Hemen sonrasında ise mavi rengin yanı sıra bordo renk ile birlikte acı yeşil, camel renkleri ve de gri rengi yer almaktadır. Timsah desenleri bulunan deri etek modelinin desenleri ve de düz sade renkler kullanılıyor.

Deri etek kombinlerinin arasında en fazla kullanımı gerçekleştirilen kombin siyah renkli deri etek ve buz mavisi rengindeki gömlek kombini olmaktadır. Bu söz konusu kombini deri etek modellerinin bütün modelleri üzerinde çok rahat bir şekilde kullansanız da mini boy etek modelleri için daha da fazla yakışıyor.

Siyah renkli deri etek modelinin üzerine siyah kombin yapabilmekte ünlü kombinleri arasında kendisine yer buluyor. Deri etek kombin yapma esnasında giyim konusunda renk uyumuna dikkat edilip gerçekleştirilen tercihler nokta atışı niteliğindedir.

Gerek günlük yaşamda gerek ise özel günler içerisinde kullanılmakta olan deri etek modelleri kombini yapılma esnasında koyu renkleri açık renkteki üstlerle kombin etmeniz konusunda da fayda var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.