Kot pantolon nasıl kombin yapılır?

113

Kot pantolonlar kadınların en basit kombin parçası olarak öne çıkmaktadır. Acil bir işle ilgili dışarıya çıkılacağında ilk önce başvurulmuş olan kombin parçası olarak öne çıkan kot pantolonun üstüne nerdeyse bir tişört ya da kazak alıp dışarıya çıkmanız olanaklıdır.

Kot pantolon modelleri de kendi içlerinde çok büyük farklılıklar gösteriyor. Misal olarak günümüzdeki genç modası olarak öne çıkan yırtık kot pantolonun iç kısmına renkli kilotlu çorap giyip çok zıpır bir şıklığa imza atmanız da olanaklıdır. En fazla kullanımı gerçekleştirilen kot pantolon modelleri arasından biri olan taşlamanın yanı sıra eskitme model dar kesim bayan kot pantolon modelleri de geçmiş olduğumuz sezonda en fazla kullanılmakta olan modellerin arasında kendisine yer bulmaktadır.

Slim fit kot pantolon modellerinin üstüne geniş askılı bluz modellerinin yanı sıra kısa kollu bluzlar ve sıfır kollu bluzların kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Dar kesimdeki kot modellerinin arasında kendisine yer bulan ince kot pantolon bayan modelleri özellikle de yaz dönemi içerisinde tayt yerine kullanılıyor.

İnce kot pantolon modelleri tesettür giyim konusunda da üstüne ara boy tunikle beraber kombin yapılıp kullanılıyor. Kot pantolonla tesettür kombinleri şeklinde kullanımı gerçekleştirilen bir başka kombinde ayak bileği tunik modeliyle kot pantolon modelinin kullanılmasıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.