Uzun etek modelleri

73

Bir organizasyonun yanı sıra parti ya da özel bir davete gidecek olduğumuzda kombin telaşı sarmaya başlar. Bu söz konusu telaşın içerisinde bizi genel olarak etek kombinleri kurtarmaktadır. Yaz dönemi içerisinde daha dökümlü bir duruma ve bol olan uzun etek modelleri sonbahar ve kış mevsiminde çok daha değişik tasarımlarda üretiliyor. Özellikle de pileli etek spor ayakkabısı konusundaki kombin pek çok kadının tutkusu olabilecek bir seviyededir.

Yaz dönemlerinin tam tersine kış dönemlerinde kalın kumaşların yanı sıra kadife kumaşlar ile birlikte parlak kumaşlardan yapılmış uzun dar etek modellerinin yanı sıra pileli dar etek modelleri ile birlikte yırtmaçlı dar etek modelleri ve düz dar etek modelleri karşımıza çıkmaktadır. Kış dönemi içerisinde ise çok daha sade renkler öne çıkıyor.

Nerdeyse tüm üst kıyafetlerle kombin edilebilme gibi bir özelliği bulunan uzun etek modelleri 2019 senesinin tasarımlarıyla her türden ortama ayak uydurmanız da olanaklı olacaktır. Dilerseniz gündüz kullanımı esnasında, dilerseniz de gece kullanımı konusunda çok basit bir şekilde kombin yaparak şıklığı yakalamanız olanaklıdır.

Uzun etek modelleri uzun boya sahip kadınlarda fazlasıyla şık durmaktadır. Fakat çok kısa boylu kadınlar da vücut tipine uygun uzun etek modeliyle fazlasıyla şık görünmeleri olanaklı olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.