Bomber ceketin altına ne giyilebilir?

101

Bomber ceketler aslına her kadının dolabına girmeyi başaran kombin parçalarının arasında kendisine yer bulmuş durumdadır. Son zamanlarda trend haline gelen kombin parçalarından bir tanesi olarak öne çıkan bomber ceket, şık bir durumdaki görünümü kadar çok rahat kullanımından dolayı da dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Bilek ile kol bölgelerinde lastikler bulunan ceket modellere bomber ceket modelleri denmektedir. Bir başka ismi de bombacı ceket modeli olarak biliniyor. En çok kullanılan trend ceket modellerinin arasında bomber ceket modelleri yer almaktadır.

Bomber ceket modellerinin kol ile bel bölgeleri lastikli olduğundan dolayı da bomber ceketin altına kazak ile birlikte uzun kollu bluzun giyilmemesi gereklidir. Spor görünümün yanı sıra çok şık bir görünüm elde edebilmek amacıyla mini elbise ya da mini etek üzerine desenli tişörtle bomber ceket modeli kullanımı gerçekleştirebilmeni de olanaklıdır.

Bomber ceketin altına kullanacak olduğunuz kombin parçasının renkleri ceket renginin yanı sıra alt kıyafet rengiyle de uyumlu durumda bulunmalıdır. Geçmiş olduğumuz sezonlar içerisinde deri kumaş ya da düz kumaşlardan meydana gelen bomber ceket kadın modelleri şu zamanlarda damga değişik ve şık tasarımlarıyla öne çıkmayı başarıyor.

Deri bomber ceket modellerinin iç kısmına kombin parçası seçme esnasında ceket tarzının yanı sıra rengin ile birlikte tasarımlarına, alt kıyafetin parçasına, nerde ve nasıl bir ortamda kullanılacak olduğuna ve ayrıca ceket boyuna da dikkat edilmesi gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.