Desenli pantolonun üzerine ne giyilebilir?

117

Desenli pantolon modelleri aslında nerdeyse her sezonda yeni desenleriyle birlikte kullanılmaktadır. Hal böyle olunca da desenli pantolon modelleri her sezon kullanılmakta anlamına gelmektedir. Desenli pantolon modelleri her bir sezonda değişik desenlerle piyasaya sürülüyor olsa da genel bir desen yelpazesi bulunmaktadır.

Desenli pantolon modelleri model zenginliğinden dolayı da desen zenginliği kadar geniş bir durumdadır. Dar kesim desenli pantolon modellerinden tutun da dökümlü desenli pantolon modellerine, desenli kanvas pantolon modellerinden bol desenli pantolon modellerine kadar pek çok farklı seçeneğe sahip durumdadır.

Yarım kol bluz modellerinin yanı sıra sıfır kol bluz modelleri ile birlikte askılı bluz modelleri ve uzun kol bluz modellerinin arasından seçimler yapıp desenli pantolon tarzının yanı sıra desenine ve de rengine uyumlu bir durumda bulacak şekilde kombinler gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle de yaz kombinleri konusunda fazlasıyla trend hale gelen desenli pantolon modellerine göre kullanıcısına çok daha değişik görünümler kazandırıyor. Desenli pantolon modelleriyle beraber aniden şık ve de zarif bir hal alıp akşam yemeğine çıkabilecek olduğunuz gibi, spor bir görünümün yanı sıra rahat bir görünüme de kavuşmanız mümkün olabilir. Bununla ilgili olarak hangi desenli pantolon modelini neyle kombin yapacağınızı çok iyi bilmeniz gereklidir.

Yüksek bel desenli pantolon modelinin üstüne kısa üstlerle kombin yaparak şıklığı yakalayabilmeniz olanaklı. Bu kısa üstler desenli pantolon modellerinin genç kombinleri üzerinde crop top bluz olarak kullanılabilir elbette ki..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.