Pileli etek altına ayakkabı kombini

38

Pileli eteklerle ilgili kombinler yeni sezon içerisinde de yükselişini devam ettiriyor. Pileli etek modellerinin kombinin daha fazla şık hale getirebilmek amacıyla bir takım parçalardan destek almak gereklidir. Bu söz konusu parçalardan bir tanesi de ayakkabı olarak öne çıkmaktadır. Bunun kapsamında çok şık bir pileli etek kombiniyle ilgili olarak pileli etek ayakkabı kombini konusundaki doğruları bilmek gerekiyor.

Yeni sezon içerisinde pileli etek modelleri gömlelerin yanı sıra, kazak ile birlikte crop top (kısa üstler), bluz, deri ceket, tişört ve de kolsuz üstlerle kombin yapılmalıdır. Pileli etek modellerinin kombini yaz döneminde yapılmaktaysa düz sandalet modelleri ile birlikte babet modelleri ve yarım topuk sandalet modelleriyle kombin yapılabilir.

Pileli etek modelleriyle çekici ve de seksi bir görünüm elde edebilmek amacıyla ince topuk stiletto modelleriyle beraber kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle de maxi boy pileli etek modelleriyle birlikte stiletto ayakkabı modelleri kombin yapılacak olursa hem çok şık olacaksınız, hem ise boyunuzun çok daha uzun gözükmesini sağlamış olacaksınız.

Midi boy pileli etek modelleriyle birlikte düz ayakkabı modellerinin yanı sıra babet modelleri ve spor ayakkabılarıyla kombin gerçekleştirmek çok doğru tercih olarak öne çıkacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.