Kahverengi pantolonun altına ayakkabı önerisi

237

Pantolonlar, bir gardırobun olmaz ise olmaz ögelerinden bir tanesidir. Günlük yaşamın yanı sıra, iş yaşamı içerisinde veyahut gece dışarı çıkma esnasında, pantolonla sayısız bir şekilde kıyafet kombini yapılabilmektedir.

Pantolon denildiği zaman akıllara ilk gelmekte olan kot ile kumaş pantolonlar olarak öne çıksa da, değişik çeşit kumaşlarda pantolonlar da gardrobunuz içerisinde yer alabilmektedir.

Bir kombinle ilgili pantolon seçimi esnasında, pantolon ile birlikte ayakkabının uyumu konusundaki detay da hiç bir şekilde göz ardı edilmemelidir.

Kahverengi aslına bakılırsa lacivert rengin yanı sıra sıcak portakal renkler ile birlikte sarı rengin tonları, yeşil rengin tonları ve de kahverengi tonlarına sahip ayakkabı vede aksesuarlarla beraber çok mükemmel bir kombinasyon oluşturmaktadır. Öte yandan, kahverengi pantolonun kumaşının yanı sıra dokusuna bağlı bir şekilde, koyu bordo renginin yanı sıra gül kurusu renkleri de fazlasıyla iyi birer seçenek olarak öne çıkabilir. Elbette ki burda, pantolonun giyilecek olduğu mevsim de fazlasıyla büyük bir önem arz etmektedir. Çok soğuk bir kış günü içerisinde giyecek olduğunuz kahverengi kadife pantolonun alt kısmına, tekrar benzeyen kumaştan bordo renkli bir bot tercih ederek giymek çok iyi bir seçim olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.