Kot etek kombinleri

112

Kot etek ile birlikte kot gömlek, her bir kadının gardırobunun vazgeçilmesi zor parçalarından bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Sıcak yaz mevsiminin de yaklaşmış olmasıyla beraber gardıroplar üzerinde yerini almaya başlamış bulunan mini kot etek modelleri; tişörtlerden tutun da gömleklere kadar bir çok değişik parçayla kombin yapılabilir. Kot etek modellerini kombin yapabilmenin çok iyi bir yolu ise kot gömlek modellerinden kullanmaktır. Alt ile birlikte üst takım şeklinde veyahut değişik tonlarda eşleştirip yaratabilecek olduğunuz kot etek ya da kot gömleklerle ilgili kombinler, daha genç ve çok daha daha trend bir görünüm yakalayabilmek amacıyla da çok ideal!

Günlük yaşamda tamamen sportif bir giyim tarzınız bulunuyorsa, kot etek ile birlikte kot gömlek kombinlerini; arkadaşlarınızla buluşmanın yanı sıra alışveriş yapmaya ve hatta bir festivale gitme esnasında da tercih ederek giyebilirsiniz. Bir tane müzik festivalinde teenage bir kombin konusunda ihtiyacınız bulunuyorsa, eğlenceli aksesuarların yanı sıra renkli bir tane ayakkabı ile birlikte çanta ikilisi kullanarak tamamlayabilecek olduğunuz kot etek ile kot gömlek ikilisini tercih etmenizde yarar var.

Aslında aynı kumaştan yapılmış parçalar olsalar ve beraber genel olarak çok iyi bir uyum yakalıyor olsalar da, kot etek ile birlikte kot gömlek kombinlerinin hususunda da dikkat etmeniz gerekli olan bir takım noktalar olduğunu unutmamalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.