Çan etek kombini

44

İsmini çan formuna benzeyen tasarımından almış bulunan çan etek modelleri; doğru parçalarla beraber hem günlük yaşama hem iş yaşamı içerisinde hem ise bir iş yemeği veyahut çok şık bir davet esnasında kullanılabilir parçalar olarak öne çıkmaktadır. Üstüne kısa bir tişörtün yanı sıra alt kısmında spor ayakkabılarla alışverişe çıkma esnasına veyahut payetli bir bluzun yanı sıra ince bantlı topuklu ayakkabı kombini yapılarak gece yarısı dışarı çıkma esnasında kullanabilecek olduğunuz çan etek modellerini kullanma esnasında; hangi tasarımı nerde kullanmış olduğunuz ve hangi parçalarla kombin yaptığınıda da önem arz etmektedir.

Çan etek modelleri; hem mini boy olarak hem ise midi boy olarak karşımıza çıkmakta. Günlük yaşamda özellikle de bahar ayları ile birlikte yaz ayları içerisinde altında sandalet modellerinin yanı sıra terlikler ile birlikte spor ayakkabı modelleri veyahut bantlı topuklu ayakkabı modelleriyle kombin yaparak kullanabilecek olduğunuz çan etek modelleri, fazlasıyla değişik şekillerde kombin yaparak nerdeyse her stile uygun bir parçaya dönüştürmeniz mümkündür.

Çan etek denildiği zaman aklınıza kabarık formuyla dikkat çekmiş olan etekler de geliyor olabilir; fakat buna benzeyen hafif çan formdaki etek modelleri de günlük yaşamda kullanmak amacıyla oldukça ideal bir durumdadır. Sportif tarzının yanı sıra mini boyuyla birlikte adeta teenage bir hava yaratmış olan bu etek modellerini; sıcak bir yaz günlerinde beli açıkta bırakmış olan bir tişörtle veyahut uzun kollu bir ince triko kullanılarak kombin yapıp kullanmanız olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.