Krem rengiyle uyum sağlayan renkler

8

Krem rengi ile alakalı kombinler en fazla kullanımı gerçekleştirilen renkler arasında yer alıyor. Nerdeyse her renkte kombin edilebiliyor ve her türden ortamda kullanılabiliyor. Fakat doğru renkler ile kombin edilmediğinde ortaya çok fazla boğan ve kasvetli görünümler çıkmış oluyor.

Krem rengi ile alakalı kombinler dört mevsim günlük kombinler içerisinde, özel günlerle birlikte gece kombinleri üzerinde, mezuniyet kombinlerinin yanı sıra ofis kombinleri konusunda rahatlıkla tercih ederek kullanabilirsiniz. Krem rengiyle beraber kullanacak olduğunuz renkler içerisinde ten rengi uyumunu da göz ardı etmemenizde yarar var. Misal olarak ten renginiz krem rengiyle uyuşmamaktaysa, krem rengini daha da iyi bir alt kombin parçası şeklinde tercih etmeniz gereklidir.

Fakat ten renginiz krem rengiyle çok hoş bir uyum yakalamış oluyorsa, krem rengini üst kombin parçalar üzerinde de rahat bir şekilde kullanmanızda yarar var. Krem rengiyle her türden ortam içerisinde kullanabilecek olduğunuz kombinlerin arasında krem ve lacivert uyumu yer alıyor. Krem lacivert uyumuyla birlikte abiye kombinlerinin yanı sıra spor kombinler ile birlikte günlük kombinler ve de ofis kombinleri yapmanız olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.