Hardal sarısı ile kahverengi uyumu

61

Hardal sarısı aslında Dört Mevsim kullanımı gerçekleştirilen renkler arasında yer alıyor. Hardal sarısı renk aslında pek çok renkle yakalayabilmekte olduğundan dolayı tercih ediliyor. Hardal sarısı rengi aslında bazı renklerle bir araya gelmiş olduğunda adeta sanat eseri gibi gözleri alabilen ve hayranlık uyandırmakta olan görünümler sunuyor. Aslında kahverengi de bunlardan bir tanesidir.

Nerdeyse her bir kadının dolabı içerisinde hardal rengi parçaları yer almaktadır Hardal sarısı rengi tüm canlı renklere kadar pek çok farklı renkle uyum sağlıyor. Bugün de sizler için hardal sarısı ile birlikte kahverenginin uyumundan söz etmiş olacağız.

Hardal sarısı rengi aslında toprak tonlarıyla birlikte çok daha fazla kullanılıyor. Hardal sarısı rengiyle kahverengi çok önemli bir görsellik sunmaktadır. Nerdeyse her türden kombinin yanı sıra yaş ile birlikte tarzda hardal sarısı rengiyle kahverengi çok sık bir şekilde tercih ediliyor. Özellikle de etnik desenlere sahip kombinlerin yanı sıra şifon kombinler üzerinde beyaz ile birlikte lacivert ve de mor rehberi yer alan kombinler üzerinde hardal sarısı rengi ve kahverengi beraber kullanılıyor.

Hardal sarısı rengi ile birlikte kahverengi uyumlu yaz kombini içerisinde pantolon ile birlikte gömlek ve ayakkabı, elbise ile birlikte bluz, şort etek ile bluz şeklinde olabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.