Dağınık gelin saçı modelleri

30

Çok uzun bir zamandan beri hayalini kurmuş olduğunuz o büyük gün gelmek üzre, gelinlik seçimini yapmış durumdasınız ve şimdi onu tamamlayabilecek diğer detaylara karar verme konusunda zaman geldi!

Çok şık bir durumda, modern ve de havalı bir gelin görünümüyle ilgili olarak tercih edebilecek olduğunuz dağınık gelin saçı modellerinin sayısı da fazlasıyla çok! İsterseniz çok şık bir topuz isterseniz açık saçlar eğer isterseniz de örgülü gelin saçları üzerinde tercih edebilecek olduğunuz dağınık bir saç görünümü, özellikle de yaz döneminde evlenecek gelinler ile birlikte kır düğünü gelinlerinin ilk sıradaki tercihleri arasında yer alıyor.

Saçların önlerinde yer alan tutamları açıkta bırakmış olan ve çok fazla uğraşılmayan görüntüsüyle de fazlasıyla havalı görünmekte olan dağınık gelin saçı modellerinin arasına hem açık durumda bulunan gelin saçı modelleri hem ise duvaklı durumda bulunan gelin saçı tercih edilebilmektedir.

Dağınık gelin saçı modeli denildiğinde, akıllara ilk gelen modellerden bir tanesi de açık durumda ve kendi haline bırakılmış saçlar olmaktadır. Genel olarak bukleli saçlarla beraber elde edilmiş olan açık gelin saçı modelleri, uzun sça sahip kadınlara çok fazla yakışmakta. Straplez durumdaki bir gelinlik modeli veyahut boyun bölgesini açıkta bırakmakta olan bir gelinlik modeli tercih ederek giyecekseniz, sırt dekoltesine sahip bir gelinliğiniz veyahut kapatmamanız gerekli olan dikkatleri çeken bir göğüs dekolteniz bulunmuyorsa, sizler de gelin saçı seçimi konusunda tercihinizi dağınık bir durumdaki açık gelin saçı modellerinden kullanarak yaptırmanızda yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.