Gri yeşil renk uyumu

9

Gri – yeşil uyumuyla yapılmış olan kombinler her alanın yanı sıra her tarz ve de her yaşta dikkat çekmeyi başarmıştır. Moda dünyası üzerinde renklerin öneminin yanı sıra uyumu da çok büyüktür.

Gri – yeşil uyumu da hiç bir şekilde vazgeçilmeyen kombin renklerinin arasında kendisine yer bulmaktadır.

Gri yeşil renklerinin uyumluluğundan faydalanarak yapacak olduğunuz kombinler çok çeşitli durumdadır.

Gri elbisenin üzerine şal olarak yeşil renk tercih ederek kullanabilirsiniz ya da tam tersi yönde kombin yapıp şıklığı sağlamayı başarabilirsiniz. Gri pantolon ile birlikte yeliş renkli gömleğin yanı sıra tişört ile birlikte kazak ve de sweatshirt olarak kullanabilirsiniz. Gri rengi üst kombin şeklinde de kullanmanız mümkün. Gri renkle yaz kombinleri tasarlayacaksanız kesinlikle açık renkleri kullanmanızda yarar var. Gri şortla yeşil renkli bir bluz kullanma esnasında, yeşil rengin renk tonu olarak mint yeşili renginin yanı sıra su yeşili rengi ile birlikte açık yeşil rengi ve haki yeşili rengi kullanımı yapabilirsiniz.

Gri renkle kış kombinleri yapma konusunda bir düşünceniz varsa zümrüt yeşili renginin yanı sıra koyu yeşil renk ile birlikte yağ yeşili rengi kullanmanız çok daha doğru bir karar olacaktır. Fakat burda şu şekilde bir detayı atlamadan da belirtmemiz gerekli. Renkli gözlere sahip durumdaysanız (özellikle de yeşil gözlü bir kadınsanız) yeşil rengin her tonunu her mevsim kullanma gibi bir önceliğe de sahipsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.