Crop top bluz modelleri

7

Günümüzdeki modayla daha da değişik bir şekil almış olan 2020 Crop top bluz modelleri, Paris’in yanı sıra Londra’da yapılmış olan moda haftaları esnasında ünlü durumda bulunan markaların koleksiyonları üzerinde crop top (kısa üst) kıyafet modelleri sergilenmiş durumda. Bu söz konusu akımın sonrasında crop top yani öteki ismiyle çok kısa üst bluzlar ilkbahar – yaz modası esnasında devamlı bir şekilde güncelliğini koruyup çok daha değişik kombinler yapılıp giyilmeye başlamış oldu. Daha fazla ünlü isimler ile birlikte moda yıldızlarının giyim kombinleri konusunda görmeye başladığımız crop top bluz modelleri bundan böyle talep edilen her bir markanın koleksiyonunda görmek olanaklı.

İlkbahar – yaz sezonunun başlamış olmasıyla beraber büyük bir kısmımızın gardırobunda crop top bluz modelleri var, hatta üstüne çok daha değişik kombinler yaratabilmek amacıyla ilaveler bile yapıyoruz. Belki de bir kısmımız bu söz konusu moda trendlerinin arasında bulunan crop top bluz modellerini giymeye cesaret edememekte, ancak yinede fazlasıyla beğendiğimizden dolayı almayı istiyoruz.

Aslına bakılırsa crop topları giymek hiç bir şekilde vücudumuzun belirli bir kısmının görülmesi değil. Yüksek bele sahip kalem etek modellerinin moda trendlerine girmiş olmasıyla beraber crop top bluz kombinleri yapabilmek amacıyla çok başarılı bir araç olarak öne çıkabilir. Öte yandan yüksek belli pantolon modelleriyle çok rahat bir şekilde kombin yapmakta olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.