Lazer kesim elbise modelleri

7

Bu sezon ile birlikte gelecek sezon trend hale gelecek lazer kesimi her türdeki giyim parçası üzerinde görmek olanaklı. Genel olarak lazer kesim, lazer sayesinde parçalara (cilt) farklı farklı nakışların işlenmiş olmasıdır. Modaya 1990’lı senelerin etkisiyle birlikte lazer kesim üzerinde bu sezon içerisinde çok sık görülmekte olan trendler arasında. Giysiler üzerinde detay olarak ise kumanya edilmiş olan bu trend ayakkabının yanı sıra çantalarda da fazlasıyla akıllıca gözükmekte.

Giyim parçalarına bakıldığı zaman da kadınların favorisi genel olarak etekler. Midi etek modellerinin alt bölümü içerisinde detay olarak ya da komple kullanılmaka olan lazer kesim ciddi anlamda fazlasıyla cazibeder gözükmekte.

İlk kısımda da ifade etmiş olduğumuz gibi bu kesimi her türdeki giyim parçası üzerinde görmek olanaklıdır. Pantolon modellerinin yanı sıra etek modelleri ile birlikte t-shirtler modelleri, bluz modelleri ve bomber ceket modelleri gibi Giysilerde renk olarakta daha fazla beyaz ile birlikte siyah ve de krem renklere öncelik verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.