Oversized şal modelleri

13

Kış o tamamen soğuk yüzünü göstermeye başladığı zamanlarda 2020 – 2021 sezon trendlerine en fazla uyan oversized şal modellerinin fazlasıyla moda olacağına eminiz! Tabiiki de kış mevsimi trendlerinin olmaz ise olması şal modelleridir. Pek çok moda bloggeri ise 2020 – 2021 oversized şal modeli kombinleri ile birlikte sokak modası üzerinde çok sıcak rüzgarlar estirmekte. Sonbahar  – kış modası olarak öne çıkan şallardan  kesin bir şekilde istifade etmemiz gerekli. Fakat ilk olarak bu sezonun mevcut durumdaki trendleri büyük boyutlara sahip şal modelleri olduğunu belirtmemizde bir yarar var.

Şalları eğer dilerseniz boynunuza sarar ya da yalnızca göğsünüzün üstüne atıp kombin yapmanız mümkün. Öte yandan boru şekline sahip, çok büyük boyutlu şalları katlayıp boynunuza sarmayı başarabilir ve sezonun trendlerine ayak uydurmuş olabilirsiniz.

Sezonun mevcut durumdaki trend baskıları sadece şallardan da olmamakta. Giyim stilinize çok rahat bir şekilde uyarlayabilmeniz için gerekebilecek baskılı şal modellerini de fast fashion markaların koleksiyonları üzerinde bulmanız mümkün. En fazla rağbet görmeyi başaran ve trend hale gelen ”örgü şal modellerinin yanı sıra yün şal modelleri ile birlikte kürk şal modelleri ve ekose şal modelleri sezondaki en fazla trend  olmayı başaran şal modellerinin arasındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.