Simli bot modelleri

4

1990’lı senelerin trendlerinden fazlasıyla söz ettik, bugün ise 1960’lı senelerden günümüze dek gelmiş olan ve moda rüzgarları estirmeyi başaran simli bot modelleri ile alakalı biraz konuşalım. 1960’lı senelerin ”glam rock” şeklindeki havasını günümüzde yer alan modaya taşımayı başaran sonbahar kış trendlerinden biri olarak öne çıkan simli bot modelleri 2020-2021 kış modası üzerinde en dikkat çekmeyi başaran parçalar arasında kendisine yer bulmayı başardı.

Dünya çapında ünlü tasarımcılardan biri olarak öne çıkan ”saint laurent” ise bu kış sezonu ile birlikte gelecek kış sezonu içerisinde çok büyük bir ilgi görmeyi başaran ve adeta bir trend patlaması yaratmış olan simli bot ve çizme modellerinin sezondaki en trend gözde haline gelebilmesine de vesile olmuş durumda.

Bu harika tasarımlara sahip simli bot modelleri, 1960’lı seneleri yaşatmakta. Capcanlı bot çizme modelleri ”pembenin yanı sıra lame ve ayrıca dore” şeklindeki renk seçenekleriyle şu zamanların moda diliyle harmanlanmış bir biçimde karşımıza çıkmış oluyor. Podyumlar üzerinde de bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başaran simli bot modellerinin sokak modasına da fazlasıyla hızlı bir  giriş gerçekleştirerek çok büyük  bir ilgi görmekte olduğunu da ifade edebiliriz..

Sonbahar kış koleksiyonu içerisinde tanıtımı yapılmış olan simli bot modelleri, sokak modasının yükselmeyi sürdüren trendlerinin arasında en fazla dikkat çekmiş olan renkler de pembe renk tonları olarak öne çıktı. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.