Sonbahar kıyafet kombinleri

4

Sıcak bir durumdaki yaz günlerini geride bırakacağımız sonbahar mevsiminde kombin yapma konusunda kafalar karışabiliyor. Bundan dolayı da hızlı bir şekilde dolaplarda yer alan yazlık kıyafetlerin yerini sonbahar mevsimine uygun kıyafetlerle güncellenmesi gereklidir. Eğer ki bu sonbahar mevsimi içerisinde fazlasıyla şık ve cool görünme konusunda isteğiniz varsa sonbahar mevsimiyle alakalı birbirinden şık sonbahar kombinlerine bakmanızda yarar var

Sonbahar sezonun gözde renklerine şöyle bir bakıldığında hardal rengin yanı sıra yanık turuncu renkleri ile birlikte kahve tonları,  mor renk ve bordo renk gibi renk tonlarının trendler arasında olduğunu görüyoruz. Bu sene içerisinde hırka ile birlikte blazer tarzındaki giyim parçalarını bu renkleri kullanarak tercih edebilirsiniz.

Bu sene fazlasıyla mükemmel gözüken ve kadınların vazgeçmekte zorlandıkları çiçek desenlerine sahip gömlekler fazlasıyla moda bir durumda olduğu bir sezon olduğunu ifade edebiliriz. Dolaplarınız üzerinde bu sezon gömleklere geçmiş olduğumuz sezonlara nazaran daha da çok ağırlık vermeniz gereklidir. Bunun yanında çiçekli elbise modelleri ile birlikte çiçekli etek modellerinin güncel olduğunun da altını çizmemizde yarar var. 

Mevsim geçiş dönemlerinin favori pantolonları ise kesinlikle renkli olanlardır, bu mükemmel kıyafetlerin kombin yapması da fazlasıyla basittir. Renk cümbüşü veyahut istediğiniz renklerle talep ettiğiniz gibi oynama olanağını size vermiş olur. Misal olarak gri üstün yanı sıra füme renkteki ceket  ile birlikte şarap rengi bir pantolon giymeniz gibi. Buna benzer bir kombini topuklu veyahut düz ayakkabı modelleriyle tamamlamanız da olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.