Kaş makyajı önerisi

2

Kaşlar aslında yüz makyajının temel parçalarından bir tanesidir. Bazıları kalın bir durumda ve gür kaşları olduğundan dolayı çok şanslıdır ve talep ettikleri saç şeklini kullanabilmektedir.

Kavisli veyahut düz kaşlar tercih edebilecek olduğunuz gibi, ince ve ayrıca kalın kaş modellerini de tercih etmeniz olanaklıdır. Kaş makyajı konusunda tercih edilebilecek pek çok farklı seçenek, doğru  bir şekilde belirlenmiş kaş modellerinin kullanım yapılmasıyla mümkün oluyor.

Kaş kalemi mi kullanmalı mı yoksa kaş farı mı tercih ederek kullanmanız gerektiği şeklindeki sorunun yanıtı da kesinlikle kişiye göre değişiklik göstermektedir. Kaşlara çok önemli belirgin bir netlik kazandırma konusunda isteğiniz olduğu zaman, kalemle bir  çerçeve yapıp, iç kısmını da kaş farıyla doldurmanız en doğrusu olacaktır.

Kaşlarınızın fazla seyrek bir durumda ve belirsiz olması doğal görüntüden uzaklaşmaya sebep olmaktayken, kaşları çok daha belirgin bir durumda ve aralarında boşluk bulunanların kaş makyajı daha  da başarılı bir durumda bulunacaktır. Kaş renginize uygun durumda bulunan kaş farı kullanımıyla beraber fazlasıyla kolay bir biçimde kaşlarınızı biçimlendirebilirsiniz ve belirgin bir duruma getirmeniz mümkün olur.

Kaş renginiz ile uygun bir seçim yaptığınız zaman, çok doğal ve hoş görünmüş olacak kaşlarınız yüz ifadenizi de çok daha belirgin bir duruma getirmiş olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.