Siyah elbisenin altına ayakkabı önerisi

9

Siyah renkli elbiseler kadınların gardıroplarının olmaz ise olmaz parçalarından biri olarak bilinmektedir. Zira acil durumların çok basit ve de tarz şıklığından dolayı ilk akıllara gelmekte olan elbise rengi siyah şeklinde karşımıza çıkıyor. Siyah renkli elbiseyi her bir ortamın yanı sıra her mevsim ile birlikte  her yaşta kullanıp göze hitap edebilen şıklığı yakalamanız olanaklıdır.

Siyah renkli elbiseyle doğru kombin yapabilmek amacıyla en önemli detay ise elbisenin altına kullanacak olduğunuz ayakkabı detayı olarak öne çıkmaktadır. Siyah renkli elbiseyle kullanacak olduğunuz ayakkabı sayesinde şıklığınızı daha da üst seviyelere taşımanız mümkün olabilir.

Siyah elbisenin ayakkabı kombini konusunda siyah renge yakışan renkleri kullanarak ayakkabı seçimi yapmanız gereklidir. Siyah renkli elbiseyle büyün renkleri kullanabilirsiniz fakat mevsimin yanı sıra tarza ve  de elbiseyi kullanacak olduğunuz ortama göre seçimler gerçekleştirmeniz çok daha doğru  bir karar olacaktır.

Siyah elbisenin altına siyah renkli bir ayakkabı kullanmak ise en fazla tercih edilen kombin şeklinde dikkatimizi çekiyor. Siyah renkli bir elbiseyi kırmızı renkli bir çanta ya da şalla kombin edecekseniz bu söz konusu kombinin en şık ayakkabı tercihi kırmızı renkten geçiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.