Sarı elbisenin altına ayakkabı önerisi

27

Sarı renge sahip elbiseleriniz tercih ederek kullanacağınız ayakkabı renginin yanı sıra modeliyle de çok şık ya da rüküş bir görüntüye kavuşabilir. Sarı  renkli elbiselerinizi çok doğru ayakkabı modelleri kullanarak kombin yapıp çok elegan bir görünüme sahip olmak mümkündür.

Sarı renkli elbiseyle abiye kombinlerinden tutun da günlük elbise kombinlerine dek bir çok alan içerisinde elbise kombin, yapılabilmektedir. Her bir kadının dolabı üzerinde samimi bir durumda neşeli ve de  sıcacık kombinler yapabilmek amacıyla bir sarı elbise kesinlikle yer almalıdır.

Buz mavisi rengi ile birlikte tonlarını kullanıp sarı  renkli elbisenin altına ayakkabı kombini yapmanız olanaklıdır. Ayakkabı seçimi yaparken elbiseyi kullanacak olduğunuz mekanın yanı sıra elbisenin tarzı ile birlikte modeline ve de mevsime göre değişiklik gösterdiğini unutmamalısınız.

Eğer çok kısa bir elbise giymeyi düşünüyorsanız spor ayakkabının yanı sıra topuklu ayakkabı ile birlikte sandalet modellerini kullanarak kombin yapmanız olanaklıdır. Sportif bir durumdaki elbise modelleriyle babetin yanı sıra dolgu topuk ayakkabı ya da sandalet modelleriyle kombin yapmanız mümkündür.

Ofis kombini yapmaktaysanız özellikle de  burnu kapalı durumdaki bir ayakkabı ya da stiletto kullanımı yapabilirsiniz. 

Sarı renkli elbiseyle en fazla kullanılabilecek ayakkabı renkleri ise genel olarak buz mavisi ayakkabı rengi olarak öne çıkmaktadır. Buz mavisi elbise kullanacağınızda elbise modelini sade tutmanızın gerekli olduğunu da bilmeniz gereklidir. Kombinde kullanacak olduğunuz çantayla birlikte de ayakkabı rengine vurgu yapmanız mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.