İstenmeyen tüylerle alakalı ağdasız çözüm mümkün

2

İstenmeyen tüyler için hiç bir şekilde ağdasız, cımbız kullanmadan ve kimyasal kozmetik ürünlerine dokunmadan evinizde hazırlayacak olduğunuz ufak karışım sayesinde ufak tüyler için kesin bir çözüm sunuluyor!

Yaşamımızı adeta bir kabusa döndüren tüyler, özellikle de kış ayları içerisinde açık giyinememekten ötürü vücudumuza hapsolmuş hale geliyor. Fakat yaz mevsimine hazırlanmak amacıyla da en ideal zaman kesinlikle kış mevsimidir. Ev içerisinde ağdasız bir şekilde tüylerden kurtulmak amacıyla size öneride bulunacağımız tarifi deneyip canı sıkan tüylerinizden basit bir şekilde kurtulup çok iyi sonuçlar elde etmeniz olanaklı olur.

Gereken Malzemeler;

  • Yoğurt
  • Zerdeçal
  • Besan gram folur ( nohut unu olarak bilinir )

Nasıl hazırlanır?

Ev içerisinde istenmemekte olan tüylere çözüm amacıyla ilk olarak temiz bir kabın içine malzemelerinizi ilave ettikten sonra güzel bir şekilde karıştırın. Özel yapıştırıcı bir tane banttan yardım alarak tüylerinizin bulunduğu alan üzerine yapıştırın ve macunun iyi bir şekilde kurumasını bekleyin. Macun bir kurumaya başladıktan sonra tüylerinizin çıkmakta olduğu yöne doğru macununuzu hafif bir şekilde kaldırın. En son ise uygulamış olduğunuz bu yüz bölgesini ılık bir su kullanarak vücudunuzu tahriş etmemek amacıyla hiç bir şekilde bastırmadan temizledikten sonra yıkamalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.