Sarı Saç için saç modelleri

3

Sarı saç rengi her kadına yakışmaz. Fakat doğru ton ve doğru model ile çekici bir görünüm elde etmek mümkün. Hafif kabartılmış ve doğal görünüm verilmiş dalgalarla saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Ortadan ayırdığınız saçlarınızın uçlarına saç maşası ile şekil verdiğinizde olduğundan daha kısa görünen saçlara sahip olursunuz. Bu model saçlardaki gölge ve ışıltıyı ortaya çıkarmak için ideal bir görünümdür.Düz ve sarı saçlar da buğulu göz makyajı ile hem çekici hem de çarpıcı görünüm elde etmenizi sağlar.Saç maşası ile dalgalandırdığınız saçlarınız ile seksi bir görüntü elde edebilirsiniz. Kâkül kullanıyorsanız saçlarınıza şekillendirici ile hafif dalgalı bir görünüm vererek sempatik bir görünüm elde edebilirsiniz.Yana aldığınız saçlarınızı saç maşası ile dalgalandırın ve tutamları elinizle açın. Saç şekillendirici ile şekillendirin. İşte hem masum hem de doğal görünümlü saçlarınızla büyülemeye hazırsınız. Ortadan ayırdığınız sarı saçlarınıza saç maşası ile iri dalgalar olacak şekilde tutamlara ayırın. Buklelerinize ellerinizle şekil verin ve sprey ile sabitleyin. İri ve yumuşak dalgalar size sempatik bir görünüm kazandıracaktır.

Maşa ile dalgalandırdığınız saçlarınızı kulak arkasından itibaren örün ve saç tokası ile gevşek atkuyruğu şeklinde bağlayın. İşte size günlük ve şık saç modeli.
Krepe ile kabarttığınız saçlarınızı dağınık atkuyruğu şeklinde toplayın.Dağınık balıksırtı örük de sarışın bayanlarda oldukça şık duran saç modelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.