En iyi pudra markaları

3

Bayanlar cilt güzelliğine çok önem verir. En değerli giysimiz cildimizdir kuralı her zaman bütün bayanlar için geçerlidir ve hep geçerli olarak kalacaktır. Cildin güzelliği kusursuz olmalıdır. Tabi bunu herkes ister. Ama bu güzelliği yakalamak kimi zaman o kadar kolay olmayabilir. Bazen cildinizde bir takım problemler ve lekelerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle ergenlik dönemlerinde cilt problemleri iki katı kadar artar. Önemli olan bu dönemlerde yani cildinizin problemli olduğu dönemlerde cildinizde çok fazla özen göstermeli ve yanlış ürünlerle cildinizin güzelliğini bozmamanız gerekir.

En önemli cilt problemi olan sivilceler, akneler, kimi ciltlerde oluşmaya çok meyillidir. Bu ciltler genelde yağlı ciltler ya da tozlu ve kirli ortamlarda bulunan ciltlerdir. Bu sorunları kusursuz bir şekilde kapatmak mümkündür. Bunu fondöten ve kapatıcılarla yapabilirsiniz. Ama bunlar biraz zamanınızı alabilir. En kolay ve kısa yol pudra kullanmanızdır. Ama dediğimiz gibi pudrayı seçerken yanlış ürün seçmemelisiniz. Biliyoruz cilt konusunda her markaya güven olmuyor. Burada sizin için en iyi pudra markalarını araştırdık ve sizin tercihinize bıraktık
Önce cildiniz yağlı ise ve sivilce, akne problemleriniz varsa çok yağlı olmayan pudra seçmelisiniz. Max faktor creme puff marka pudra hem kokusu hem kapatıcılığı çok iyidir. Dior marka, lancome ve este lauder marka pastel marka pudra tam size göredir. Üstelik fiyatları da çok uygundur.

Eğer yaşınız biraz ilerlediğinden yüzünüzde kırışıklık varsa maybelline ve anew ürünlerini kullanabilirsiniz. Loreal, flormar, ve clinique marka ürünleri kullanırsanız çok iyi sonuçlar alacağınızı düşünüyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.