En iyi allık markaları

2

Yüz makyajını tamamlayan uygulamalardan biri allıktır. Allık sayesinde ten renginizi güzelleştirebileceğiniz gibi yüz şeklinizi de ayarlamanızda en önemli yardımcınız olabilir. Ancak allığın yüze uygulanan bir teknik olmasından dolayı ucuz ve kalitesiz ürünlerden kaçınmak gerekir. Zira yüzümüz en büyük hazinemizdir ve yüzümüze süreceğimiz ürünlerde de titiz davranmamız gerekir.

Bu konuda size vereceğimiz önerileri dikkate alabilirsiniz. L’oreal Paris içerisinde koruyucu madde içermediği için tercih edebileceğiniz ilk markalardan biri olabilir. Sisley marka allık ise içerisinde bulunan bitki özleri sayesinde yüzünüzde kaldığı sürece cilt bakımı da yapmaktadır. Maybelline markası ise ciltte saatlerce kalıcılığını koruyan bir allık markası olarak tercih edilebilir. Max Factor cilde kolayca sürülebilen yapıya sahip olup gün içerisinde tazelemeyi gerektirmemesi sayesinde iyi bir allık markasıdır. Golden Rose ise minik topları sayesinde kolayca sürülebilen bir allık markasıdır. Ayrıca uygun fiyatı ile de tercih edilebilir. Avon marka allıklar cilde hoş bir ışıltı vermesinin yanında yine uygun fiyatlı olup taze bir görüntüye de kavuşmakta yardımcıdır. Flormar marka allıklar ise içeriğinde bulunan özel kompleksler sayesinde cildi zararlı UV ışınlarına ve dış etkilere karşı korur. Oriflame ise ultra ince yapıya sahip olmasına rağmen yine kalıcılığı garantileyen allık markalarından biridir.

Tüm bu allık markalarını piyasada oldukça rahat bulabilirsiniz. Özelliklerine ve fiyatlarına göre de dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ancak fazla para harcamamak için kalitesiz markalardan kaçınmaya dikkat edin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.