Kapri pantolonlar nasıl giyilir?

13

Kapri pantolonlar hemen hepimizin yaz aylarında vazgeçilmezleri arasında yer alan bez parçalarıdır. Sandaletlerimizle, terliklerimizle, ayakkabılarımızla kombin yaparak kullandığımız, kısa boyuttaki pantolonlardır.

Kapri pantolonları hemen herkes yaz aylarında raflardan indirir ve giymeye başlar. Kısa oluşu sıcaklardan daha az etkilenmeyi ve daha az terlemenizi sağlar.

Kapri pantolonları giyiyoruz ama bunları nelere göre seçmeliyiz?

Kapri pantolon alırken en dikkat etmeniz gereken özelliği paça boyudur. Zaten kapri alıyoruz, kısa olsun mu diyorsun? diyebilirsiniz ancak kısa olsun demiyorum; ince göstersin diyorum. 🙂

İnce görünmek ve ince olmak çoğu insanın zihniyetinde var olan bir kavramdır, özellikle kadınlarda önemli isteklerden birisidir. Alacağınız kaprinin paça boyu bacağınızın en ince yerinde son bulmalı. Bacaklarınızın en ince yerinde son bulan kapri; bacağınızın en ince yerine vurgu yapmış olur ve böylece ince görünürsünüz. Bacağınızın kalın noktasında biten kapri kalın noktaya baskı yaparak sizi daha kalın gösterir. Ayrıca bacak boyunuz olduğundan kısa görünmez. Dikkat için çeşitli takı ve dekolteler ile kombin yaptığınız kıyafetlere benzetebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.